0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Ножі для верстатів

Ножі для верстатів

  Ножі для верстата і для електроінструменту - це оснащення, яка і дозволяє фуговальні, стругальні й рейсмусні верстатів виконувати свої основні функції. Насадка визначає якість обробки заготовок і поверхонь. Дуже важливо укомплектувати своє обладнання відмінною оснастки, з огляду на основні вимоги до ножів для верстатів.

Ножі для верстатів та електроінструментів: підходи до класифікації

В першу чергу варто відзначити, що всі верстати поділяються на дві великі категорії:

  • побутові.
  • професійні.

  Побутові верстати використовуються для обробки заготовок 15-40 сантиметрів, заввишки до 2,5 сантиметрів і товщиною до 0,3 міліметрів. Можливості фуговальних, рейсмусових професійних агрегатів значно ширший - вони підходять для заготовок до 100 сантиметрів в довжину. Від того, до якого класу належить верстат, залежить вибір ножа за розміром. Однак це не єдиний критерій.
  Інша класифікація заснована на вигляді верстата, для якого призначена оснащення: є рейсмусові, ножі для фуганку і для стругальних верстатів. Кожен з них має свої специфічні характеристики, які визначаються його функціональним призначенням.

Як вибрати ножі для верстатів і електроінструментів

  Основний критерій для вибору ножа для верстата - це його розміри. Необхідно звертати увагу на ширину, висоту і товщину ножа для фуганку. Який саме розмір вам потрібен, можна з'ясувати з паспорта (технічного опису) верстата. Якщо документів у вас немає, доведеться провести заміри вручну: для цього потрібно визначити ширину валу, в який вставляється ніж, і глибину паза з урахуванням вильоту.
  На вибір ножа впливає матеріал, який потрібно буде обробляти. Для роботи з твердими сортами деревини краще вибрати швидкорізальні сталеві сплави з високим вмістом вольфраму, що містять в якості легуючих добавок нікель і молібден. Такі стругальні ножі мають достатню міцність для якісного реза твердих порід, а висока зносостійкість забезпечує їх довговічність. Для м'якої деревини і дерева середньої міцності більше підійдуть фуговальні ножі із сталевого сплаву з маркуванням HPS. У неї відмінні параметри міцності / стійкості до зношування при середньому навантаженні. Для твердої деревини вони теж підійдуть, але робочий ресурс скоротиться приблизно на чверть.

  Ціна ножа для електроінструменту або верстата - важливий фактор, але він не повинен відігравати ключову роль при ухваленні рішення про покупку. Не варто економити на оснащенні - саме від міцності леза, якості, його надійності залежить ефективність і акуратність обробки. Тим більше, що економніше купити один раз якісний і довговічний ніж, ніж постійно міняти дешеву низькосортну оснащення.
  Що стосується виробників, прекрасну репутацію на ринку придбали такі бренди: BauMaster, DeWALT, Eibenstock, Holzmann, JET, ONCI, Scheppach, STANLEY, Sturm, Utool, Енергомаш. Сміливо вибирайте будь-який з них - продукція цих виробників відповідають найвищим стандартам якості. Але рекомендуємо вибирати оснащення тієї ж торгової марки, що і ваш електроінструмент або фуганок.

Де купити ножі для верстатів і електроінструментів в Україні?

  Купити ножі для верстатів і електроінструментів на вигідних умовах допоможе інтернет-магазин «Промтовари». Причини, чому варто оформити замовлення у нас, - це дуже демократичні ціни, великий вибір, в якому точно є та модель, яку ви шукайте, і гарантії якості та довговічності продукції. Крім того, ми організовуємо швидку доставку по всій Україні - і заощадимо ваш час.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.