0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: CMT
- Код товару: 73240-25
- Артикул: 790.300.60
- Наявність: Під замовлення
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вид: | Підрізний |
| Призначення: | Для верстатів по дереву |
| Тип: | Ніж двосторонній для фрез |
| Тип інструменту: | Для фрезера; Для фаскознімача |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Ніж CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60 - надійний інструмент для будь-якого завдання
Оптимізуйте свою роботу за допомогою надійного і ефективного Ножа CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60. Цей професійний ніж для рубанка ідеально підходить для багатьох завдань завдяки своїм високим характеристикам та перевагам.
Основні характеристики:
- Тип інструменту: Ніж для рубанка
- Довжина: 30 мм
- Розмір леза: 30x12x1.5 мм
Ніж CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60 має багато переваг, які зроблять вашу роботу більш ефективною:
- Висока міцність і довговічність: Виготовлений з якісних матеріалів, цей ніж забезпечує тривалий термін служби без втрати якості.
- Гостре і надійне ріжуче лезо: Завдяки високоточному заточуванню, ніж CMT DIA забезпечує чистий і аккуратний розріз в будь-якому матеріалі.
- Універсальне застосування: Цей ніж можна використовувати з різними матеріалами, включаючи деревину, пластик, алюміній та інше.
- Сумісність з різним обладнанням: Ніж CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60 підходить для установки на різні види рубанків, забезпечуючи гнучкість та зручність в роботі.
Придбавши Ніж CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60 в нашому магазині, ви отримуєте багато переваг:
- Швидка і надійна доставка: Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк та інші.
- Гарантія якості: Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, щоб надати вам продукцію найвищої якості.
- Дружній сервіс: Наша команда спеціалістів завжди готова проконсультувати вас і допомогти вибрати найкращий інструмент для ваших завдань.
Не пропустіть можливість підвищити ефективність своєї роботи придбанням Ножа CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60. Замовте його прямо зараз і насолоджуйтесь результатами своєї роботи вже завтра!
Характеристики
Характеристики ножа для верстата
| Вид | Підрізний |
| Призначення | Для верстатів по дереву |
| Тип | Ніж двосторонній для фрез |
| Тип інструменту | Для фрезера; Для фаскознімача |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Висота леза | 12 мм |
| Клас | Професійний |
Загальні характеристики
| Країна походження бренду | Італія |
Відгуки
Немає відгуків про товар Ніж CMT DIA 30,0x12,0x1,5 мм 790.300.60
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар