0
0

Диск пильний DeWALT DT4210 305х30мм DT4210

Фото - Диск пильний DeWALT DT4210 305х30мм
Відгуки:
(0)
    DeWALT
  • Виробник: DeWALT
  • Код товару: 21761-09
  • Артикул: DT4210
  • Наявність: Є в наявності
3 890 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
Країна походження бренду: США
Тип: Пильний
Діаметр: 305 мм
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Оплата та доставка
  • Відгуки

Диск пильний DeWALT 305х30мм DT4210 - якісний професійний диск, призначений для різання деревини різних порід і твердості. Диск виготовлений з міцного і надійного матеріалу. Має високу зносостійкість і має тривалий термін служби. Зуби особливої будови дозволяють легко входити в матеріал і виробляти максимально чистий і акуратний рез. Диск може використовуватися як з ручними, так і з торцювальні пилами.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Калуш, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Угринів, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький, Кам'янське, Чернівці, Кременчук

Характеристики
Характеристики диска відрізного
Тип Пильний
Діаметр 305 мм
Посадковий отвір 30 мм
Кількість зубів/сегментів 32
Форма зубів WZ
Кут нахилу зуба -5 град
Робочий матеріал Дерево
Загальні характеристики
Гарантія 12 міс
Країна походження бренду США
Відгуки
Немає відгуків про товар Диск пильний DeWALT DT4210 305х30мм
Загальний рейтинг
0
Цей товар ще
ніхто не оцінив
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
Коли працюєш із деревиною й намагаєшся отримати акуратний, рівний різ без зайвих сколів, доволі швидко розумієш, що все залежить не лише від уміння тримати інструмент, а й від того, наскільки правильно він підібраний. Поступово доходиш висновку, що без такого елемента, як пильний диск для дерева, робота вже не просувається так упевнено: саме він забезпечує чистоту лінії, дає змогу спокійно вести пилу навіть по складній текстурі та дарує те відчуття контролю, якого бракує з менш підходящими насадками.