0
0

Головка магнітна для шуруповерта TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808 BEAD0808

Фото - Головка магнітна для шуруповерта TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808
Відгуки:
(0)
    TOPTUL
  • Виробник: TOPTUL
  • Код товару: 79488-42
  • Артикул: BEAD0808
  • Наявність: Є в наявності
297 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Країна походження бренду: Тайвань
Тип приладдя: Магнітна торцева насадка
Тип біти: Шестигранник
Тип шліцу: HEX
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Оплата та доставка
  • Відгуки

Головка для шуруповерта магнітна TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808

Опис товару

Головка для шуруповерта магнітна TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808 представляє собою якісну і надійну насадку, яка дозволяє легко виконувати роботу з шурупами і саморізами.

Основні характеристики

  • Країна походження бренду: Тайвань
  • Тип біти: Шестигранник
  • Довжина: 200 мм
  • Тип шліцу: HEX
  • Хвостовик: 1/4"
  • Матеріал біти: Сталь
  • Тип принадлежності: Магнітна торцева насадка

Переваги і особливості

  • Якість і надійність: головка для шуруповерта TOPTUL виготовлена з високоякісної сталі, що забезпечує довгий термін служби і надійне з'єднання з інструментом.
  • Магнітна насадка: завдяки магнітній торцевій насадці, головка надійно утримує шурупи і саморізи, запобігаючи їх випадання і забезпечуючи точну і безпечну роботу.
  • Ідеальна довжина: довжина 200 мм ідеально підходить для роботи з глибокими отворами і досягнення важкодоступних місць.
  • Універсальність: завдяки типу шліцу HEX, головку можна використовувати з різними розмірами і типами кріплення.

Головка для шуруповерта магнітна TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808 прекрасно підійде для використання в різних галузях, таких як монтажні роботи, столярні роботи, ремонтні роботи та інші завдання, де потрібна точність і надійність.

Наш магазин надає широкий вибір якісних інструментів. Ми доставляємо товари по всій Україні, включаючи міста Київ, Харків, Одеса, Дніпро і Львів.

Характеристики
Характеристики біт
Тип приладдя Магнітна торцева насадка
Тип біти Шестигранник
Тип шліцу HEX
Хвостовик 1/4"
Довжина 200 мм
Матеріал біти Сталь
Загальні характеристики
Країна походження бренду Тайвань
Відгуки
Немає відгуків про товар Головка магнітна для шуруповерта TOPTUL 8 мм L=200 мм S2 BEAD0808
Загальний рейтинг
0
Цей товар ще
ніхто не оцінив
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар