0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага віброобладнання: | 90 кг |
| Живлення: | Бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4045 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Віброплита AGT PCL 90 компактна і маневрена виброплита з відмінними технічними характеристиками. Має ергономічну і продуману конструкцію. Незважаючи на невеликі габарити, має високу потужність і продуктивність. Має хороші параметри глибини управління і швидкості роботи. Володіє вулканізованої подушкою, яка використовується для ущільнення бруківки. Варто відзначити низький рівень шуму при роботі, що створює комфорт не тільки для майстра, але і для оточуючих. Вибропліта оснащений потужним двигуном, який розрахований на роботу при великих навантаженнях. Використовується для трамбування ґрунту, дорожніх покриттів і сипучих матеріалів.
Особливості та переваг:
- Колеса для транспортування;
- Надійний і витривалий двигун;
- Компактність і невелика вага;
- Просте і зрозуміле управління;
- Зручне розташування органів управління.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4045 Вт |
| Потужність, к.с. | 5.5 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Виробник двигуна | Honda |
| Витрата палива | 1 л/год |
Характеристики віброобладнання
| Вага віброобладнання | 90 кг |
| Клас техніки | Середні (75-149 кг) |
| Особливості | З килимком; З колесами; OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Довжина плити | 500 мм |
| Допустимий нахил двигуна | 20 град |
| Частота | 70 Гц |
| Ширина плити | 450 мм |
| Призначення | Для тротуарної плитки; Для піску |
| Спосіб пересування | Прямохідні |
| Сила удару | 15 кН |
| Максимальна швидкість | 25 м/хв |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Розмір підошви | 500x450 мм |
| Система зрошення | Без бачка |
| Глибина ущільнення | 30 см |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Віброплита |
| Комплектація | Вулканізована подушка; Колеса для транспортування |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 90 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Віброплита AGT PCL 90, HONDA GX160
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


