0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага віброобладнання: | 90 кг |
| Живлення: | Бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 2942 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Віброплита AGT PCL 90 Honda GX120 - професійна техніка, призначена для ущільнення і трамбування грунту на початкових стадіях асфальтних роботи. Також використовується при укладанні тротуарної плитки, що дозволить уникнути подальше просідання гранту. Віброплита оснащена 4-х тактним двигуном японського виробництва Honda GX120, потужністю в 4 к.с. Двигун забезпечує силу удару в 15 кН і швидкість руху в 25 м / хв. Обсяг паливного бака складає 2 літри, що дозволить проводити тривалу автономну роботу без необхідності дозаправки. Віброплита оснащується вулканізованої подушкою для виконання трамбувального робіт по бруківці.
Особливості та переваги:
- Оптимальний розмір підошви в 500x450 мм;
- Тривалий термін служби;
- Висока потужність;
- Надійний і витривалий двигун.
Причини для покупки віброплити AGT PCL 90 Honda GX120:
- Оптимальна вартість;
- Якісне виконання.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 2942 Вт |
| Потужність, к.с. | 4 к.с. |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GX 120 |
| Об'єм двигуна | 118 см3 |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Виробник двигуна | Honda |
Характеристики віброобладнання
| Вага віброобладнання | 90 кг |
| Клас техніки | Середні (75-149 кг) |
| Довжина плити | 500 мм |
| Ширина плити | 450 мм |
| Призначення | Для тротуарної плитки; Для піску |
| Спосіб пересування | Прямохідні |
| Сила удару | 15 кН |
| Максимальна швидкість | 25 м/хв |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Розмір підошви | 500x450 мм |
| Система зрошення | Без бачка |
| Глибина ущільнення | 30 см |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Віброплита |
| Комплектація | Вулканізована подушка; Колеса для транспортування |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 90 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Віброплита AGT PCL 90 Honda GX120
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


