0 грн.
Зробити замовлення| Вага віброобладнання: | 100 кг |
| Живлення: | Бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4045 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Віброплита AGT PCL 100 - багатофункціональний пристрій застосовується на будівельних майданчиках для ущільнення грунту, піску, щебеню, а так само при укладанні асфальту і тротуарної плитки. Дана модель відноситься до легкого класу, але при цьому має високу продуктивність. Прямоходовій пристрій використовується на ділянках площею до 1000 кв.м. і дозволяє якісно обробити зони вздовж бордюрів, огорож та інших перешкод. Агрегат оснащений 4-тактним бензиновим двигуном Honda GX160 потужністю 5.5 кінських сил і виробляє 5500 вібрацій в хвилину з силою 13 кН, завдяки чому з насипу видаляються порожнечі, гази і вода, тим самим забезпечуючи міцність і довговічність покриття. Пристрій працює на бензині і має економічна витрата, що дозволяє не переривати роботу в перебігу декількох годин для дозаправки. Повітряна охолоджувальна система якісно охолоджує двигун навіть при тривалих інтенсивних навантаженнях виключаючи перегрів. Серед переваг моделі необхідно відзначити наявність датчика контролю рівня масла. При низькому рівні мастильного матеріалу пристрій автоматично відключається, що запобігає передчасному зносу двигуна і інші поломки. Корпус інструменту виконаний з високоякісного металу і має міцну конструкцію.
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4045 Вт |
| Потужність, к.с. | 5.5 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Виробник двигуна | Honda |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Вага віброобладнання | 100 кг |
| Клас техніки | Середні (75-149 кг) |
| Особливості | З килимком; З колесами; OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Довжина плити | 600 мм |
| Допустимий нахил двигуна | 20 град |
| Частота | 94 Гц |
| Ширина плити | 480 мм |
| Призначення | Для асфальту; Для тротуарної плитки; Для піску |
| Спосіб пересування | Прямохідні |
| Сила удару | 13 кН |
| Максимальна швидкість | 24 м/хв |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Розмір підошви | 600х480 мм |
| Система зрошення | З зрошувальним бачком |
| Глибина ущільнення | 30 см |
| Частота удару (вібрації) | 5500 уд/хв |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Віброплита |
| Комплектація | Вулканічний килимок; Бак для води 12 л; Транспортувальні колеса |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 100 кг |


