0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага віброобладнання: | 126 кг |
| Живлення: | Бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4045 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Віброплита AGT CRBH 130 - професійна дорожньо-будівельна техніка для трамбування ґрунту, насипу та інших покриттів. Пристрій незамінне при асфальтування різних майданчиків, тротуарів, ремонту автомобільних доріг. Особливістю моделі є зручність управлінні на невеликих ділянках або в місцях з обмеженим простором. реверсивний спосіб пересування дає можливість не виконувати розворот для зміни напрямку, що особливо зручно, наприклад при роботі в траншеї. Пристрій оснащений 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 5.5 кінських сил, що дозволяє виконувати роботу в польових умовах. Об'єм двигуна складає 163 см3, а вироблена сила удару досягає 25 кН. За допомогою вібрацій агрегат виробляє ущільнення поверхні до 300 мм і має швидкість ходу 15 метрів в хвилину. Датчик рівня масла при критичному рівні автоматично відключає пристрій, що запобігає перегріванню і передчасний знос двигуна. При роботі пристрій виробляє низький рівень шуму, а антивібраційна система знижує вплив шкідливих вібрацій на оператора і дозволяє тривалий час працювати без втоми.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4045 Вт |
| Потужність, к.с. | 5.5 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Виробник двигуна | Honda |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
Характеристики віброобладнання
| Вага віброобладнання | 126 кг |
| Клас техніки | Середні (75-149 кг) |
| Особливості | З килимком; OHV з верхнім розташуванням клапанів |
| Довжина плити | 630 мм |
| Допустимий нахил двигуна | 20 град |
| Частота | 71 Гц |
| Ширина плити | 400 мм |
| Призначення | Для тротуарної плитки; Для ґрунту; Для гравію; Для щебню |
| Спосіб пересування | Реверсивні |
| Сила удару | 25 кН |
| Максимальна швидкість | 15 м/хв |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Розмір підошви | 630x400 мм |
| Система зрошення | Без бачка |
| Глибина ущільнення | 30 см |
| Частота удару (вібрації) | 4260 уд/хв |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Віброплита |
| Комплектація | Вулканічний килимок |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 126 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Віброплита AGT CRBH 130
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар


