0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 180 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Оберти двигуна: | 1350 об/хв |
| Гарантія: | 12 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Заточной станок для свердел FORTE EDS312 - дозволить швидко і якісно провести заточку свердел. Призначений для спіральних свердел діаметром від 3 до 12 мм. Оснащений електродвигуном оптимальної потужності, якої вистачить на виконання поставлених завдань. Варто відзначити компактність конструкції і невелика вага. Цей пристрій не займе багато місця для установки і при зберіганні, також зручно в перенесенні.
Особливості та переваги:
- Ергономічність і компактність конструкції;
- Надійний і продуктивний двигун;
- Низький рівень вібрацій і шуму;
- Максимально точна і якісна заточка;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 180 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 1350 об/хв |
Характеристики заточувального верстата
| Тип точила | Для свердл |
| Діаметр заточуваних фрез/свердла (max) | 12 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Станок Forte EDS 312 с установленным заточным кругом; Руководство по эксплуатации; Упаковочная коробка |
| Вага | 1.2 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Заточной станок для свердел FORTE EDS312
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
