0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 600 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Оберти двигуна: | 6300 об/хв |
| Тип приводу: | Електропривід |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Заточной станок для ланцюгів Forte СТЗ-106 - -Інструмент використовується для заточки ланцюгів бензопил і електропила. За допомогою такого пристрою можливо проводити заточку ланцюгів з будь-яким кроком і різних розмірів. Верстат дуже простий і зрозумілий у використанні, з ним впорається навіть початківець майстер. Оснащений потужним і продуктивним двигуном, який має високу частоту обертів, це дозволить швидко і якісно виконати роботу. Верстат працює від стандартної електромережі, тому може використовуватися як в побуті, так і в професійному середовищі.
Особливості та переваги:
- Надійне фіксування ланцюга;
- Міцна і стійка станина;
- Простота у використанні;
- Компактність і невелика вага;
- Система захисту від перегріву і перевантажень;
- Високі обороти;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 6300 об/хв |
| Тип приводу | Електропривід |
Характеристики заточувального верстата
| Тип точила | Для ланцюгів |
| Кут заточування | +/-30° |
| Діаметр заточуваного кола | 106 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Станок для заточки цепей Forte СТЗ-106; Заточной диск; Ключ; Руководство по эксплуатации; Картонная упаковка |
| Вага | 2.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Заточной станок для ланцюгів Forte СТЗ-106
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
