0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 550 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Оберти двигуна: | 6300 об/хв |
| Гарантія: | 12 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Заточной станок для ланцюгів Forte СТЗ-100 - пристрій призначений для швидко і простий заточки ланцюгів електро або бензопил. Даний верстат простий і зрозумілий у використанні, з ним впорається навіть початківець майстер. Оснащений потужним двигуном і має високу частоту обертів, це дозволить швидко і якісно виконувати роботу. Даний верстат розрахований на великі навантаження в щоденному режимі, може використовуватися в ремонтних цехах, також як побутовий інструмент.
Особливості та переваги:
- Міцне алюмінієве підставу;
- Надійна фіксація забезпечить точність у роботі;
- Відмінна продуктивність і потужність;
- У комплекті поставляється заточувальний диск;
- Невелика вага і габарити;
- Низький рівень шуму і вібрацій.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 6300 об/хв |
Характеристики заточувального верстата
| Тип точила | Для ланцюгів |
| Кут заточування | +/-30° |
| Діаметр заточуваного кола | 100 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
| Товщина заточувального кола | 3.2 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Станок для заточки цепей Forte СТЗ-100; Заточной диск; Ключ; Руководство по эксплуатации; Картонная упаковка |
| Вага | 2.2 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Заточной станок для ланцюгів Forte СТЗ-100
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
