0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 600 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Оберти двигуна: | 6300 об/хв |
| Тип приводу: | Електропривід |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Заточной станок для ланцюгів Forte СТС-104 - практичний інструмент для заточування ланцюгів від електро та бензо пив. Верстат простий і зрозумілий у використанні, підійде для побутового застосування. За рахунок надійної фіксації ланцюга, забезпечується максимальна точність роботи. Заточка оснащена досить потужним мотором, який здатний витримати тривалі навантаження. Варто відзначити міцну конструкцію і надійне підгрунтя.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 600 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 6300 об/хв |
| Тип приводу | Електропривід |
Характеристики заточувального верстата
| Тип точила | Для ланцюгів |
| Діаметр заточуваного кола | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Товщина заточувального кола | 3.2 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Вага | 2.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Заточной станок для ланцюгів Forte СТС-104
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
