0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Токарний верстат |
| Габарити (ДхШхВ): | 900х340х410 мм |
| Комплектація: | Опора токарного різця 150 мм; Опора токарного різця 300 мм; Притискний диск 145 мм; Привідний центр із чотирма зубами; Висувний упорний центр |
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики токарного верстата
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Хід пінолі задньої бабки | 55 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | КМ2 |
| Тип оброблюваного матеріалу | Дерево |
| Швидкість обертання шпинделя (max) | 1430 об/хв; 2790 об/хв; 3800 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя (min) | 650 об/хв; 1240 об/хв; 1600 об/хв |
| Кількість обертів | 650 об/хв; 1240 об/хв; 1430 об/хв; 1600 об/хв; 2790 об/хв; 3800 об/хв |
| Діаметр обточування | 305 мм |
| Діаметр обробки над станиною | 155 мм |
| Ширина станини | 460 мм |
| Посадкове місце шпинделя | М33х3.5 |
| Частота | 50 Гц |
| Тип | Настільний |
| Число швидкостей | 3 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Токарний верстат |
| Габарити (ДхШхВ) | 900х340х410 мм |
| Комплектація | Опора токарного різця 150 мм; Опора токарного різця 300 мм; Притискний диск 145 мм; Привідний центр із чотирма зубами; Висувний упорний центр |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 38 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Токарний верстат по дереву Holzstar DB 460 XL Vario
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар