0 грн.
Зробити замовлення| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Таль |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Найважливішим обладнанням на складські та промислових об'єктах є вантажопідйомні механізми, без використання яких транспортування великогабаритних важких елементів є неможливою. Електротельфер FORTE FPA 500 чудово справляється з поставленим завданням і виробляє горизонтальне і вертикальне переміщення вантажів вагою від 250 до 500 кг. Вантажопідйомність пристрою залежить від спеціального блоку, який поставляється в комплекті. Даний блок впливає не тільки на можливість підняття вантажу вагою понад 250 кг, а так само на висоту і швидкість підняття. Електрична лебідка працює від мережі 220 В і оснащена мотором потужністю 1 020 Вт.
Галузь застосування:
Електротельфер FORTE FPA 500 набув широкого застосування в ремонтно-будівельній галузі, станціях по ремонту та обслуговуванню сільськогосподарської та іншої техніки і, звичайно, складських приміщеннях. для максимальної безпеки в роботі пристрій має систему аварійного гальма, а управління здійснюється пультом з проводом довжиною 1.5 метрів.
Основні технічні особливості та переваги електротельфера FORTE FPA 500:
- Професійний апарат для швидкого переміщення вантажів з більшою вагою;
- Потужність однофазного двигуна - 1020 Вт;
- Вага підняття без використання блоку - 250 кг;
- Вантажопідйомність з використанням блоку - 500 кг;
- Швидкість підйому - 5-10 м / хв;
- Висота підйому 6 12 метрів без блоку і з його використанням;
- Система аварійної зупинки;
- Потужне повітряне охолодження щоб уникнути перегріву.
Комплект поставки:
- Спеціальний блок;
- Трос 12 м;
- Пульт керування.
Купити електротельфер FORTE FPA 500 можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Інші моделі електро підйомників оригінальної якості від відомих виробників представлені на сайті за найкращими цінами. Зручні варіанти оплати і швидка доставка по Києву і Україні.
| Довжина троса/ланцюга | 12 м |
| Кількість тросів | 1 |
| Тип установки | Пересувний |
| Потужність | 1020 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тяговий механізм | Канатный |
| Вантажопідйомність без блоку | 250 кг |
| Вантажопідйомність з блоком | 500 кг |
| Швидкість підйому без блоку | 10 м/мин |
| Швидкість підйому з блоком | 5 м/мин |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Таль |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 17 кг |
