0 грн.
Зробити замовлення| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Таль |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Переміщення великогабаритних важких вантажів не обходиться без застосування спеціальної техніки, однією з яких є електротельфер FORTE FPA 250. Промислове пристрій розроблено на основі якісних компонентів і здатне переміщати вантажі вагою 125- 250 кг, при використанні спеціального блоку і без нього. Використання блоку так само впливає на швидкість підйому і висоту. Даний компонент (спеціальний блок) передбачений в комплекті поставки, що робить пристрій вже готовим до експлуатації практично в будь-яких умовах. Для роботи необхідно підключити апарат до мережі 220 Вт для харчування мотора потужністю 540 Вт.
Галузь застосування:
Електротельфер FORTE FPA 250 показує відмінну продуктивність на складських підприємствах, авторемонтних сервісах і промислових об'єктах з регулярною потребою переміщення важких виробів. Наявність даного агрегату істотно заощаджує час, зусилля і дозволяє підвищити продуктивність роботи. Для управління пристроєм в комплект поставки входить пульт з довжиною кабелю 1.5 метрів.
Основні технічні особливості та переваги електротельфера FORTE FPA 250:
- Вантажопідйомний пристрій потужністю 540 Вт;
- Допустима вага вантажу без блоку - 125 кг;
- Максимальний весь підняття з блоком - 250 кг;
- Висота підйому - 6/12 метрів в залежності від ваги;
- Швидкість підйому - 5-10 м / хв;
- Управління пультом на відстані до 1.5 метрів;
- Захист від перегріву і функція аварійного гальма;
- Висока якість збірки забезпечує тривалий термін експлуатації.
Комплект поставки:
- Спеціальний блок;
- Трос 12 м;
- Пульт керування.
Купити електротельфер FORTE FPA 250 можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Досвідчений фахівець допоможе з вибором необхідного обладнання та надасть розгорнуту консультацію по товару. Вигідні ціни та оперативна доставка в будь-яку точку України.
| Довжина троса/ланцюга | 12 м |
| Кількість тросів | 1 |
| Тип установки | Пересувний |
| Потужність | 540 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тяговий механізм | Канатный |
| Вантажопідйомність без блоку | 125 кг |
| Вантажопідйомність з блоком | 250 кг |
| Швидкість підйому без блоку | 10 м/мин |
| Швидкість підйому з блоком | 5 м/мин |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Таль |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 11 кг |
