0 грн.
Зробити замовлення| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Таль |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Електротельфер FORTE FPA 1000 є представником професійного устаткування, яке застосовується для підйому і переміщення різних вантажів. Пристрій виконаний на базі однофазного мотора потужність 1600 Вт і має дистанційне керування для максимального комфорту і безпеки користувача. Дане пристосування забезпечує підйом вантажів 500 кг на висоту до 12 метрів без використання спеціального блоку передбаченого в комплекті, а так же вантажів до 990 кг на висоту 6 метрів за допомогою блоку.
Галузь застосування:
Електротельфер FORTE FPA 1000 відмінно підходить для складських, промислових об'єктів і ремонтних майстерень. Серед особливостей пристрою важливо відзначити наявність вбудованого захисту від перегріву, а так само функцію аварійного гальма. Такі системи сприяють максимально безпечній роботі, а так же тривалого ресурсу роботи без спеціального обслуговування.
Основні технічні особливості та переваги електротельфера FORTE FPA 1000:
- Спеціальний вантажопідйомний механізм з електричним приводом;
- Однофазний двигун 1600 Вт;
- Вантажопідйомність від 500 до 990 кг;
- Підйом вантажу на 6/12 метрів в залежності від ваги;
- Швидкість підйому - 4/8 м / хв;
- Вбудована система захисту від перегріву і аварійного гальма;
- Управління за допомогою дистанційного пульта;
- Компоненти високої якості і безпечна робота протягом тривалого часу.
Купити електротельфер FORTE FPA 1000 можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". У нас представлений кращий асортимент спеціалізованого обладнання та аксесуарів за найкращими цінами. Виконуємо доставку перевізників по Києву і Україні.
| Довжина троса/ланцюга | 12 м |
| Кількість тросів | 1 |
| Тип установки | Пересувний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тяговий механізм | Канатный |
| Вантажопідйомність без блоку | 500 кг |
| Вантажопідйомність з блоком | 990 кг |
| Швидкість підйому без блоку | 8 м/мин |
| Швидкість підйому з блоком | 4 м/мин |
| Висота підйому без блоку | 12 м |
| Висота підйому з блоком | 6 м |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Таль |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 32 кг |
