0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: HONDA
- Код товару: 37315-20
- Артикул: HF 2625
- Наявність: Є в наявності
| Підйом деки: | Гідравлічний |
| Рульове управління: | З гідропідсилювачем |
| Тип приводу колес: | Задній |
| Трансмісія: | Гідростатична |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Трактор-газонокосарка Honda HF 2625 - потужний професійний агрегат для стрижки газонів великих ділянок, площею до 10000 кв.м. Трактор оснащений 4-тактним двигуном Honda GX690 потужністю 17.4 кінських сил і об'ємом 688 см3. Пристрій переміщається зі швидкістю 8.2 км / год і дозволяє за один прохід обробляти доріжку шириною до 1220 мм. Агрегат дозволяє істотно заощадити час і зусилля при догляді за великими ділянками.
Галузь застосування:
Трактор-газонокосарка Honda HF 2625 може використовуватися для роботи на приватних територіях, а так само для догляду за газоном заміських відпочинкових комплексів та ін. Трактор має безліч вбудованих современих функцій, які беспечівает ефективність і комфорт роботи. Серед можливість агрегату необхідно відзначити функцію мульчування, мийку деки, регулювання висоти косіння, а так само електричний скидання трави з травозбірника. Дана модель створена для максимально комфортної та ефективної роботи по догляду за ділянкою. Агрегат оснащений фарами для зручності роботи в сутінках. Сидіння оператора легко регулюється по висоті, дозволяючи комфортно розташуватися користувачеві будь-якого зростання.
Основні технічні особливості та переваги трактора газонокосарки Honda HF 2625:
- Надійний високопроізвоітельний агрегат для роботи на великих ділянках;
- Бензиновий двигун двигун Honda GX690 потужністю 17.4 к.с. і об'ємом 688 см3;
- Швидкість переміщення - 8.2 км / год;
- Функція мульчування;
- Ширина косіння - до 1220 мм;
- Регулювання висоти косіння в межах 30 - 90 мм;
- Наявність фар;
- Відкидний капот;
- Лічильник мотогодин.
Купити трактор газонокосарку Honda HF 2625 можна в нашому магазині "Промтовари" за доступною ціною. Ми здійснюємо швидку доставку по всій території України.
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 17.4 к.с. |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX690 |
| Об'єм двигуна | 688 см3 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Ширина обробки | 122 см |
| Число швидкостей | 1 назад |
| Розмір задніх коліс | 15х6 |
| Розмір передніх коліс | 18х8.5-8" |
| Висота обробки | 30 мм; 90 мм |
| Робоча швидкість (max) | 8.2 км/год |
| Підйом деки | Гідравлічний |
| Рульове управління | З гідропідсилювачем |
| Тип приводу колес | Задній |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Трактор садовий |
| Габарити (ДхШхВ) | 2480х1260х1120 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 254 кг |