0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип приводу колес: | Задній |
| Трансмісія: | Гідростатична |
| Живлення: | Бензин |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Райдер HONDA HF2417K3 HME - професійне пристрій, призначений для стрижки великих за площею газонів. Райдер оснащений бензиновим двигуном, потужністю в 17 кінських сил. Для стабільної роботи двигуна, передбачена система повітряного охолодження. Даний двигун відрізняється низький рівень шуму і вібрацій при роботі. Наявність фар, дозволить проводити роботу, навіть в тьмяне час доби. Варто відзначити ергономічне сидіння і кермо, управління рейдером, не завдасть праці. Райдер має задні і передні бампера, що забезпечить міцність всієї конструкції.
Особливості та переваги:
- Бічна підтримка сидіння;
- Профільовані шини;
- Система захисту;
- Інтерактивна робоча панель;
- електронне запалювання
Причини для покупки райдера HONDA HF2417K3 HME:
- Надійний і витривалий двигун;
- Зручне управління;
- Японське якість.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 17 к.с. |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | GCV530 OHC V-twin |
| Об'єм двигуна | 530 см3 |
| Об'єм паливного бака | 8.4 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Робочі параметри
| Ширина обробки | 102 см |
| Об'єм травозбірника | 300 л |
| Розмір задніх коліс | 18х8.50/8 см |
| Розмір передніх коліс | 13х5.00/4 см |
| Висота обробки | 29 мм; 90 мм |
Конструктивні та функціональні особливості
| Тип приводу колес | Задній |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Особливості | Передні фари |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Райдер |
| Габарити (ДхШхВ) | 2440х1060х1230 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 213 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Райдер HONDA HF2417K3 HME
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
