0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Максимальна температура рідини: | 40 °C |
| Матеріал бака: | Пластик |
| Регулювання напору: | Так |
| Тип застосовуваної рідини: | Вода; Добрива; Хімікати |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Садовий розпилювач FORTE ОР-2.0 LUX стане незамінним помічником при догляді за рослинами, чагарниками і квітниками та іншими насадженнями. Мобільний ручний апарат виконаний з пластиковим баком об'ємом 2 літри, зручною ручкою з прогумованої вставкою для більш надійного захоплення і комфортним розташуванням кнопки подачі рідини. Даний тип розпилювача підходить для заправки водою, добривами і різними типами хімікатів.
Галузь застосування:
Ручний обприскувач FORTE ОР-2.0 LUX призначений для побутового користування. Нескладні завдання по обробці невеликих територій насаджень займають мінімум часу і не викликають складнощів. Форсунка з високоякісного пластику дозволяє легко відрегулювати розпилювання від одиничного струменя до дрібного туману, тим самим забезпечуючи відмінну обробку рослин різного виду.Основні переваги обприскувача FORTE ОР-2.0 LUX:
- Ручний пристрій механічної дії для ефективного розпилювання широкого виду розчинів;
- Бак з якісного зносостійкого пластика об'ємом 2 літри;
- Нагнітання робочого тиску 3 бари пневматичним насосом;
- Можливість орошення як туманом, так і одиничним струменем.
Характеристики
Характеристики садового обприскувача
| Максимальна температура рідини | 40 °C |
| Матеріал бака | Пластик |
| Регулювання напору | Так |
| Тип застосовуваної рідини | Вода; Добрива; Хімікати |
| Тип насосу | Пневматичний |
| Об'єм бака | 2 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Тип обприскувача | Ручний механічний |
| Дальність розпилення | 2 м |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Обприскувач ручний FORTE ОР-2.0 LUX (2,0л)
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
