0 грн.
Зробити замовлення| Тип приводу: | Ручний |
| Гарантія: | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ): | 380х570х140 мм |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Обприскувач FORTE ОГ-12М є універсальним пристроєм з ручним керуванням, яке застосовується для різних робіт в побутових умовах. Механічний обприскувач виконаний в ударопрочной пластиковою конструкції з баком 12 літрів і має кілька режимів розпилення рідини, що дозволяє підлаштується під особливості оброблюваної ділянки. Телескопічна трубка з нержавіючої сталі довжиною 110 см забезпечує розпилення до 2 метрів в різних напрямках і оснащена регулятором тиску з максимально можливим рівнем 3 Бар.
Галузь застосування:
Ручний обприскувач FORTE ОГ-12М використовується для розпилення добрив і отрутохімікатів на дерева, чагарники, грядки тощо. Так само пристрій може застосовуватися для миття вікон, стін, дезінфекції та інших завдань, де потрібно розпорошення будь-яких розчинів. Легка конструкція з можливістю розміщення за спиною забезпечує максимальний комфорт користувача при тривалих роботах, а компактна форма не займає багато місця при зберіганні.
Основні технічні особливості та переваги ручного обприскувача FORTE ОГ-12М:
- Ранцеві пристосування для сезонних робіт в саду і на городі;
- Помповий механізм важеля з нагнітанням тиску до 3 Бар;
- Розпилення по горизонталі і вертикалі до 2 метрів;
- Кілька режимів подачі рідини;
- Міцний бак об'ємом 12 літрів;
- Високоякісні компоненти з високою стійкістю до зовнішніх, хімічним і іншим впливам.
Купити ручний обприскувач FORTE ОГ-12М можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Менеджер відповість на всі запитання по товару, а його вартість і вигідні умови покупки Вас неодмінно порадують.
| Тип приводу | Ручний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Довжина трубки | 110 см |
| Тип обприскувача | Ручний помповий обприскувач |
| Дальність розпилення | 2 м |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 380х570х140 мм |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3 кг |
