0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: HONDA
- Код товару: 37317-20
- Артикул: UMK 450 E UEET
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність: | 1471 Вт |
| Потужність, к.с.: | 2 л.с |
| Оберти двигуна: | 7000 об/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Мотокоса Honda UMK 450XEET - портативний бензинове пристрій для косіння трави в саду або на присадибній ділянці. Пристрій дозволяє легко і швидко обробити великі ділянки, навіть з важкодоступними місцями, наприклад, поблизу зборів, бордюрів, доріжок і стовпів. Апарат працює від 4-тактного двигуна Honda GX50 потужністю 2 кінських сили і об'ємом 47,9 см3. Потужний обдув двигуна виключає перегрів при тривалих роботах. Ріжуча система пристрою передбачає виконання робіт як волосінню, так і металевим ножем.
Галузь застосування:
Бензинова мотокоса Honda UMK 450XEET може застосовуватися для роботи як в побутових умовах, так і, наприклад, комунальними господарствами, для роботи в паркових і міських зонах відпочинку, де потрібна обробка газону. Бензиновий тип харчування, на відміну від електричного, не обмежує периметр робочої ділянки і дозволяє вільно переміщатися, без прив'язки до джерела живлення. За один прохід при використанні волосіні інструмент дозволяє обробляти до 400 мм в ширину, а при роботі ножем, ширина обробки складає 250 мм. Конструкція має легкі вагу і не створює великих навантажень на оператора.
Основні технічні особливості та переваги бензинової мотокоси Honda UMK 450XEET:
- Портативний інструмент з високою продуктивністю;
- Бензиновий двигун Honda GX50 потужністю 2 к.с.;
- Швидкість обертання - 7000 об / хв;
- Низький рівень шуму і вібрацій;
- Ширина косіння волосінню - до 400 мм і ножем - до 255 мм;
- Компоненти високої якості;
- Тривалий термін експлуатації.
Купити бензинову мотокосу Honda UMK 450XEET можна в нашому магазині "Промтовари" за доступною ціною. Ми здійснюємо швидку доставку по всій території України.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність | 1471 Вт |
| Потужність, к.с. | 2 л.с |
| Оберти двигуна | 7000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX 50 |
| Об'єм двигуна | 47.9 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.63 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Діаметр обертання волосіні | 400 мм |
| Діаметр обертання ножа | 255 мм |
| Ріжуча система | Лісочка; Ніж |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Тип рукоятки | Велосипедна |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензокоса |
| Габарити (ДхШхВ) | 1850х670х520 мм |
| Комплектація | Катушка с леской; Режущий нож |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 8.1 кг |