0 грн.
Зробити замовлення
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність: | 1471 Вт |
| Потужність, к.с.: | 2 л.с. |
| Оберти двигуна: | 8000 об/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
HONDA UMK 450UEET - ергономічна бензинова мотокоса для роботи в саду або на присадибній ділянці. Інструмент відомого японського бренду працює на базі 4-тактного двигуна Honda GX50 потужністю 2 кінських сили і об'ємом 47,9 см3. Двигун виконаний з повітряною системою охолодження, що виключає перегрів при тривалих інтенсивних роботах. Дана модель дозволяє проводити косіння як волосінню, так і металевим ножем, в залежності від типу рослинності. Пристрій відмінно підходить для косіння трави у важкодоступних місцях, наприклад, поблизу зборів, доріжок і стовпів.
Галузь застосування:
Бензинова мотокоса HONDA UMK 450UEET відмінно підходить для роботи в побутових умовах. Бензиновий тип двигуна дозволяє виконувати роботу на будь-яких ділянках і вільно переміщатися, без прив'язки до джерела живлення. Рукоятки управління мають спеціальне покриття, що знижує вплив шкідливих вібрацій, що створює додатковий комфорт при роботі. Компактна конструкція і легкий вага пристрою не створюють великих навантажень, дозволяючи обробляти ділянки великої площі з мінімальною втомою. Мотокоса поставляється в комплекті з котушкою волосіні, а так же металевим ножем для зрізу жорстких чагарників.
Основні технічні особливості та переваги бензинової мотокоси HONDA UMK 450UEET:
- Ергономічне пристрій з високою продуктивністю;
- Бензиновий двигун двигун Honda GX50 потужністю 2 к.с.;
- Висока швидкість обертання волосіні (до 8000 об / хв);
- Низький рівень шуму і вібрацій;
- Ширина косіння волосінню - до 400 мм і ножем - до 250 мм;
- Економічна витрата палива;
- Тривалий термін експлуатації.
Купити бензинову мотокосу HONDA UMK 450UEET за доступною ціною можна в нашому магазині "Промтовари". Здійснюємо швидку доставку по всій території України.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність | 1471 Вт |
| Потужність, к.с. | 2 л.с. |
| Оберти двигуна | 8000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX 50 |
| Об'єм двигуна | 47.9 см3 |
| Тип запуску | Ручний |
| Система охолодження | Повітряна |
| Ріжуча система | Лісочка; Ніж |
| Ширина захоплення | 250 мм; 400 мм |
| Тип рукоятки | Велосипедна |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензокоса |
| Комплектація | Катушка с леской; Режущий нож |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 8 кг |
