0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність: | 1177 Вт |
| Потужність, к.с.: | 1.6 л.с. |
| Оберти двигуна: | 7000 об/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Коса бензинова Daishin SBX26W / GX35 - призначена як для професійного, так і для побутового застосування. Використовується для скоса трави, невеликих чагарників та бур'янів. Коса оснащена потужним 4-х тактним двигуном Honda GX 35, який забезпечує крутний момент в 7000 об / хв. Для стабільної роботи двигуна, передбачена ефективна система охолодження. Рукоять велосипедного типу має прогумовані вставки і регулюється по висоті. Всі елементи управління знаходяться в бистродоступних місцях, що дозволить заощадити час в процесі роботи. Для безпечної роботи передбачений захисний кожух, який запобігатиме потраплянню трави на оператора.
Особливості та переваги:
- Швидкий доступ до повітряного фільтру;
- Функція блокування важеля газу;
- Надійний і витривалий двигун;
- Наявність захисного щитка;
- Редуктор з надійним механізмом.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність | 1177 Вт |
| Потужність, к.с. | 1.6 л.с. |
| Оберти двигуна | 7000 об/хв |
| Тип палива | АІ-92 |
| Модель двигуна | Honda GX 35 |
| Об'єм двигуна | 35.8 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Тип приводу | Металевий вал |
Характеристики тримера
| Діаметр обертання волосіні | 255 мм |
| Діаметр обертання ножа | 255 мм |
| Ріжуча система | Лісочка; Ніж |
| Тип штанги | Розбірна |
| Тип рукоятки | Велосипедна |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензокоса |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 7.3 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Коса бензинова Daishin SBX26W / GX35
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
