0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: AGT
- Код товару: 18071-08
- Артикул: AGT 411 Kohler
- Наявність: Немає в наявності
112 429 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 10 л.с. |
| Тип палива: | Бензин |
| Модель двигуна: | KOHLER Command PRO CS10 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Мотоблок AGT 411 Kohler - потужний пристрій, призначене для обробки великих і середніх земельних ділянок. Мотоблок оснащений 4-х тактним двигуном KOHLER Command PRO CS10, потужністю в 10 л.с. і має активну повітряне охолодження. Чавунна гільза і система мастила забезпечують великий моторесурс. Наявність подвійної системи фільтрації запобігає потраплянню пилу в карбюратор. Зручна рукоять і великі транспортувальні колеса забезпечують максимальний комфорт і відмінну маневреність.
Особливості та переваги:
- Верхнє розташування клапанів;
- Електронна система запалювання;
- Легкий запуск;
- Можливість регулювати глибину обробки.
Причини для покупки мотоблока AGT 411 Kohler:
- Висока потужність і продуктивність;
- Надійний і витривалий двигун;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 10 л.с. |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | KOHLER Command PRO CS10 |
| Об'єм двигуна | 301 см3 |
| Об'єм паливного бака | 6.9 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики мотоблока
| Передачі | 3 назад; 4 вперед |
| Ширина культивації | 700 мм |
| Глибина культивації | 250 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 125 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Мотоблок AGT 411 Kohler
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар