0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 5.5 л.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Модель двигуна: | Honda GX 160 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор Honda FJ 500 K1 DER - потужний пристрій, призначене для обробки грунту на великих територіях. Культиватор оснащений 4-х тактним двигуном Honda GX 160, потужністю в 5.5 кінських сил. Двигун має відмінні баланс, відрізняється зниженим рівнем шуму і вібрацій. Культиватор має дві швидкості і реверс, що гарантує чудову маневреність, навіть на нерівних і горбистих ділянках. Основним ріжучим елементом є збільшена фреза, її 6 частин обробляють грунту на глибину на 30 см. Максимальна ширина обробки становить 90 см за один прохід. Культиватор має транспортувальне колесо і ергономічну рукоять, що забезпечить комфорт і зручність в роботі.
Особливості та переваги:
- Ручний пуск;
- Можливість використовувати різне навісне обладнання;
- 5 режимів фіксації глибини обробки;
- Захист від низького рівня мастильного матеріалу;
- Вірніше розташування клапанів.
Причини для покупки культиватора Honda FJ 500 K1 DER:
- Висока потужність;
- Японське якість;
- Відмінна ціна.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 5.5 л.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 300 мм |
| Ширина культивації (max) | 920 мм |
| Тип редуктора | Ланцюговий |
| Кількість передач | 2 вперед; 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 48 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор Honda FJ 500 K1 DER
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
