0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 4.9 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GP 160 OHV |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор Honda FG 320 DE2H - практичне і зручне пристрій, призначений для обробки грунту. Використовується як в побуті, так і в професійному середовищі. Культиватор оснащений 4-х тактним двигуном Honda GP 160 OHV, потужністю в 4.9 кінських сил. Для стабільної роботи двигуна, передбачена система повітряного охолодження. За один прохід пристрій забезпечує обробку землі до 80 см. Система легкого старту знижує зусилля майстра і зменшує знос пускових деталей. Культиватор має задню передачу, що дозволить звільнити техніку в випадки застрягання. Зручне управління забезпечить ергономічна рукоять і придумане розташування елементів управління.
Особливості та переваги:
- Наявність ударостійкого щита;
- Надійний і витривалий двигун;
- Економна витрата палива;
- Черв'ячний привід.
Причини для покупки культиватора Honda FG 320 DE2H:
- Висока потужність;
- Японське якість;
- Оптимальна вартість.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 4.9 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GP 160 OHV |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 2.4 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 320 мм |
| Ширина культивації (max) | 800 мм |
| Тип редуктора | Черв'яковий;Черв'яковий |
| Кількість передач | 1 вперед; 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 53 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор Honda FG 320 DE2H
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
