0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 2.4 л.с. |
| Оберти двигуна: | 4800 об/хв |
| Модель двигуна: | Honda GXV 57 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор Honda F 220 K1 DET - практичний пристрій для обробки грунту. Застосовується як в побуті, так і в професійних сферах. Культиватор оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном HONDA GXV 57, потужністю в 2.4 кінських сили. Для стабільної роботи двигуна передбачена система повітряного охолодження. Культиватор має невелику вагу і компактні габарити. Завдяки ергономічній рукоятці і великим колесам, легко управляється і переміщається по грунту. Забезпечує ширину обробка за один прохід в 52 см.
Особливості та переваги:
- Надійний і витривалий двигун;
- компактність;
- Зручне управління;
- Висока потужність;
- Економна витрата палива.
Причини для покупки культиватора Honda F 220 K1 DET:
- Японське якість;
- Оптимальна цінова політика бренду.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 2.4 л.с. |
| Оберти двигуна | 4800 об/хв |
| Модель двигуна | Honda GXV 57 |
| Об'єм двигуна | 57 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л; |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 200 мм |
| Ширина культивації (max) | 300 мм; 610 мм |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Трансмісія | Ремінна |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 29 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор Honda F 220 K1 DET
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
