0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GP 200 |
| Об'єм двигуна: | 196 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор бензиновий AGT AGT5580GP200 - практичний садової інструмент, призначений для розпушення землі для подальшої посадки дерев і різних рослин. Культиватор оснащений двигуном Honda GP200, який забезпечує високу продуктивність. Ручний стартер дозволить легко і швидко почати роботу. Трансмісія варто з подвійного ременя і ланцюгової передачі. Великі колеса і зручна рукоять забезпечать комфорт і зручність в роботі, а також легке управління.
Особливості та переваги:
- Передні колеса для транспортування;
- Вертикально-регульований кермо;
- Товщина крила згідно EN 709;
- Міцний і надійний корпус з алюмінію;
- 3 передачі.
Причини для покупки культиватора AGT AGT5580GP200:
- Надійний і продуктивний двигун;
- Зручне управління;
- Якісна збірки і комплектуючі.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GP 200 |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 350 мм |
| Ширина культивації (max) | 800 мм |
| Кількість передач | 1 назад; 2 вперед; |
| Кількість фрез | 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Бороздоделатель; Держатель инструмента; 24 ножа; 2 боковых диска; Свечной ключ |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 73 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор бензиновий AGT AGT5580GP200
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
