0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: AGT
- Код товару: 26260-08
- Артикул: PFA5580/3GX20/E
- Наявність: Немає в наявності
28 192 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GX 200 |
| Об'єм двигуна: | 198 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор бензиновий AGT 5580GX200 - потужний пристрій, призначене для роботи на великих площах. Використовується для розпушування грунту під посадку рослин. Культиватор оснащений 4-х тактним двигуном з верхнім розташуванням клапанів OHV потужністю в 6.5 л.с. Корпус пристрою виконаний з алюмінію і має високу міцність. Ширина обробки становить 80 см, що дозволяє відразу охоплювати велику ділянку грунту. Великі колеса і зручна рукоять забезпечать комфортне та легко управління культиваторів.
Особливості та переваги:
- Можливість регулювання глибини обробітку грунту;
- Двигун Хонда GX 200;
- Інша конструкція;
- Надійний і витривалий двигун;
- Захист глушника відповідно до EN 709;
- Вертикально-регульований кермо;
Причини для покупки культиватора AGT 5580GX200:
- Надійне і якісне пристрій;
- Оптимальна цінова політика бренду;
- Висока продуктивність.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 6.5 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GX 200 |
| Об'єм двигуна | 198 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 300 мм |
| Ширина культивації (max) | 800 мм |
| Кількість передач | 2 вперед; 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Фрезы; Защитные диски |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 73 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор бензиновий AGT 5580GX200
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар