0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: AGT
- Код товару: 26259-08
- Артикул: PFA5580/3GX16/E
- Наявність: Немає в наявності
31 903 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 5.5 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Культиватор бензиновий AGT 5580GX160 - продуктивний інструмент, використовується для різних сільськогосподарських роботи з обробітку грунту. Культиватор оснащений надійним двигуном Honda GX160 потужністю в 5.5 л.с. Наявність повітряного охолодження забезпечує стабільну роботу двигуна і не допустить перегріву. Передбачена безпечна зупинка пристрою згідно EN 709. Культиватор має робочу ширину обробки в 80 см і підходить для роботи на великих ділянках. Комфортну роботу забезпечують великі колеса і регульований кермо.
Особливості та переваги:
- Міцний алюмінієвий корпус;
- Переднє колесо для транспортування;
- Колеса: 4.00-8 ";
- Функція регулювання глибин обробки;
- 3 передачі.
Причини для покупки культиватора AGT 5580GX160:
- Надійний і витривалий двигун;
- Зручне управління;
- Висока якість збірки і комплектуючих.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 5.5 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики культиватора
| Глибина культивації (max) | 350 мм |
| Ширина культивації (max) | 800 мм |
| Кількість передач | 2 вперед;1 назад |
| Трансмісія | Ремінна |
| Кількість фрез | 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 1380x750x970 мм |
| Країна походження бренду | Румунія |
| Вага | 73 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Культиватор бензиновий AGT 5580GX160
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар