0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: HONDA
- Код товару: 94825-20
- Артикул: HRX 476 C2 VYEH
- Наявність: Є в наявності
53 640 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність: | 3600 Вт |
| Потужність, к.с.: | 4.89 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність | 3600 Вт |
| Потужність, к.с. | 4.89 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Модель двигуна | GCV170H |
| Об'єм двигуна | 166 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 0.91 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики газонокосарки
| Викид скошеної трави | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал травозбірника | Тканина |
| Мульчування | Так |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Тип пересування | Самохідна |
| Висота різу | 25 мм; 79 мм |
| Об'єм травозбірника | 69 л |
| Ширина зрізу | 470 мм |
| Система стрижки | Роторна |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка бензинова |
| Габарити (ДхШхВ) | 1580х530х995 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 42 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Газонокосарка бензинова Honda HRX 476 C2 VYEH
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар