0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: HONDA
- Код товару: 36581-20
- Артикул: HRG 536 C8SKEH
- Наявність: Немає в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність, к.с.: | 4.4 л.с. |
| Тип палива: | Бензин |
| Модель двигуна: | Honda GCV160 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Газонокосарка HONDA HRG 536 C8 SKEH - надійне високопродуктивне пристрій для косіння трави на садових і присадибних ділянках великої площі. Дана модель є самохідної і дозволяє обробляти ділянки площею до 1500 кв.м. Газонокосарка розроблена на базі 4-тактного двигуна Honda GCV 160 потужністю 4.4 кінських сил і об'ємом 160 см3. Двигун практично безшумний і запускається за допомогою ручного стартера Бензиновий тип двигуна дозволяє легко переміщатися по великих ділянках без прив'язки до джерела живлення, на відміну від електричних моделей.
Галузь застосування:
Бензинова газонокосарка HONDA HRG 536 C8 SKEH чудово підходить для роботи на ділянках заміського типу, великих садових ділянках і міських зон відпочинку. Місткий паливний бак і економічна витрата бензину дозволяють виконувати тривалі роботи без перерв для дозаправки. Регулювання висоти косіння здійснюється в межах в межах від 19 мм до 82 мм. Ширина косіння за один прохід складає 530 мм. Місткий травозбірник об'ємом 73 літри легко очищається. Так само модель має системи викиду трави назад. Все комопненти пристрої виконані з матеріалів високої якості, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Основні технічні особливості та переваги бензинової газонокосарки HONDA HRG 536 C8 SKEH:
- Високопродуктивна бензинова газонокосарка для роботи на ділянках великої площі;
- Двигун Honda GCV 160 потужністю 4.4 кінських сил і об'ємом 160 см3;
- Запуск за допомогою ручного стартера;
- Обсяг паливного бака 0.91 л;
- Регулювання висоти косіння від 19 до 82 мм;
- Ширина косіння - 530 мм;
- Травосборник об'ємом 73 л;
- Задній викид трави;
- Обробка ділянок до 1500 кв.м.
Купити бензинову газонокосарку HONDA HRG 536 C8 SKEH можна в нашому магазині "Промтовари" за найвигіднішими умовами. Ми здійснюємо швидку доставку по всій території України.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 4.4 л.с. |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GCV160 |
| Об'єм двигуна | 160 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.91 л |
| Система охолодження | Повітряна |
| Тип приводу | Задній |
| Висота різу | 19 мм; 82 мм |
| Частота обертання ножа | 3300 об/хв |
| Об'єм травозбірника | 73 л |
| Ширина зрізу | 530 мм |
| Площа обробки | 1500 кв.м. |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка бензинова |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 36.2 кг |