0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Потужність: | 1400 Вт |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Газонокосарка електрична |
| Країна походження бренду: | Китай |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Газонокосарка електрична FORTE FEM-1400 - оптимальний і практичний варіант техніки для стрижки газону. Газонокосарка оснащена продуктивним двигуном і має відмінну потужність. Відмінно підійде для роботи на середніх і невеликих газонах. Має зрозуміле і просте управління, а зручна рукоять забезпечить комфорт в роботі. Наявність регулятора висоти різу дозволить в процесі роботи підбирати необхідний. Травосборник виконаний з пластика і має великий об'єм, легко очищається і умовляється назад.
Особливості та переваги:
- Компактність і невелика вага;
- Міцний корпус;
- Витривалий і надійний двигун;
- Відсутність вихлопних газів, екологічність;
- Відмінне співвідношення ціни якості.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Потужність | 1400 Вт |
Характеристики газонокосарки
| Висота різу | 55 мм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Ширина зрізу | 320 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка електрична |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 9.3 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Газонокосарка електрична FORTE FEM -1400
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
