0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: HONDA
- Код товару: 31699-20
- Артикул: HRX 537 C5 VYEA
- Наявність: Немає в наявності
60 964 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність, к.с.: | 5.6 к.с. |
| Тип палива: | АІ-92 |
| Модель двигуна: | Honda GCV200 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Газонокосарка бензинова самохідна Honda HRX 537 C5 VYE - призначена для роботи при великих навантаженнях. Використовується в професійній сфері для обробки великих за площею газонів. Газонокосарка оснащена бензиновим двигуном Honda GCV200, потужністю в 6 кінських сил. Двигун запускається від ручного стартера. Для стабільної роботи двигуна, передбачена система повітряного охолодження. Основним ріжучим елементом, є гострі ножі. Який забезпечують якісний і чистий зріз трави. Газонокосарка є самохідної і легко управляється за рахунок ергономічної рукоятки. Пристрій має функцію мульчування, тому скошена трава може послужити відмінним добривом.
Особливості та переваги:
- Надійний і витривалий двигун;
- Автономність роботи;
- Низький рівень шуму;
- 7 позицій регулювання висоти різу;
- Об'ємний травосборник на 85 літрів.
Причини для покупки газонокосарки Honda HRX 537 C5 VYE:
- Японське якість;
- Оптимальна вартість.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 5.6 к.с. |
| Тип палива | АІ-92 |
| Модель двигуна | Honda GCV200 |
| Об'єм двигуна | 201 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики газонокосарки
| Висота різу | 19 мм; 101 мм |
| Об'єм травозбірника | 85 л |
| Ширина зрізу | 530 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка бензинова самохідна |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 43.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Газонокосарка бензинова самохідна Honda HRX 537 C5 VYE
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар