0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність, к.с.: | 4.49 л.с. |
| Модель двигуна: | Honda GCV160 |
| Об'єм двигуна: | 160 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Газонокосарка Honda HRX 476 C2 VYEA - професійне пристрій, призначений для догляду за газоном. Газонокосарка оснащена 4-х тактним двигуном Honda GCV160, потужністю в 4.49 кінських сили. Для стабільної роботи двигуна, передбачена система повітряного охолодження. 6 позицій регулювання висоти різу, дозволяє підбирати оптимальний варіант в процесі роботи. За одні прохід, газонокосарка скошує ділянку шириною в 42 см. Основним ріжучим елементом є ножі з подвійними лезами Multi Cut, такі ножі гарантують якісний і чистий зріз, навіть дуже щільною трави.
Особливості та переваги:
- Об'ємний травосборник на 60 літрів;
- Вбудована система мульчування;
- Можливість регулювати швидкість руху;
- самохідність;
- Автономність.
Причини для покупки газонокосарки Honda HRX 476 C2 VYEA:
- Надійний і витривалий двигун;
- Японське якість;
- Оптимальна ціна.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 4.49 л.с. |
| Модель двигуна | Honda GCV160 |
| Об'єм двигуна | 160 см3 |
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики газонокосарки
| Висота різу | 18 мм; 73 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Ширина зрізу | 420 мм |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка бензинова самохідна |
| Комплектація | Травосборник; Нож |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 30 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Газонокосарка бензинова самохідна Honda HRX 476 C2 VYEA
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
