0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність, к.с.: | 4.5 л.с. |
| Тип палива: | АІ-92 |
| Модель двигуна: | Honda GCV160 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Газонокосарка бензинова Honda HRG 416 С PKEH - потужний і практичний пристрій, призначене для догляду за газоном. Газонокосарка оснащена 4-х тактним двигуном Honda GCV160, потужністю в 4.5 кінських сили. За одні прохід, обробляє поверхню шириною в 41 см, що дозволяє відразу виконувати роботу на великій ділянці. Газонокосарка обладнана травосборником на 50 літрів, такий обсяг дозволяє довго проводити роботу, без необхідності в очищенні контейнер. Корпус пристрою виконаний зі сталі і має високу міцність. Варто відзначити зручну рукоять і великі колеса для транспортування.
Особливості та переваги:
- Збільшений крутний момент;
- Ергономічний і продуманий дизайн;
- Корпус зі сталі з порошковим покриттям;
- Надійний і витривалий двигун.
Причини для покупки газонокосарки Honda HRG 416 С PKE:
- Висока потужність;
- Японське якість;
- Оптимальна цінова політика бренду.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність, к.с. | 4.5 л.с. |
| Тип палива | АІ-92 |
| Модель двигуна | Honda GCV160 |
| Об'єм двигуна | 135 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
Характеристики газонокосарки
| Висота різу | 20 мм; 74 мм |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Ширина зрізу | 460 мм |
| Площа обробки | 650 кв.м. |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Газонокосарка бензинова |
| Комплектація | Травосборник |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 30 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Газонокосарка бензинова Honda HRG 416 С PKEH
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
