0 грн.
Зробити замовлення| Потужність: | 3000 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.16 л |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Для найбільш продуктивних пильних робіт, а так само економії часу при догляді за садовою ділянкою (обрізку дерев, заготівлі дров та ін.) Рекомендується застосовувати спеціалізований інструмент. Електропила відомого виробника Forte FES 30-45P легко справляється з розпилом непостійна деревних порід і здатна витримувати тривалі навантаження без перегріву. Однофазний двигун потужністю 3000 Вт з забезпечує обертання ланцюга зі швидкістю до 8500 об / хв, при цьому система автоматичного змащення ланцюга знижує її знос і дозволяє довгий час зберігати ріжучу здатність. Блокування кнопки включення виключає можливість випадкового запуску інструменту щоб уникнути травмування або пошкодження поверхонь.
Галузь застосування:
Електропила Forte FES 30-45P відмінно підходить для робіт в теслярських і столярних майстерень і домашнього користування. Інструмент з поздовжнім розміщенням двигуна має збалансовану конструкцію і легко управляється. Спеціальний пластиковий щит захищає руки користувача. Система амортизаторів практично не передає вібрацій на рукоятки, що створює особливий комфорт в роботі і дозволяє довгий час працювати без перерви.
Основні технічні особливості та переваги електропили Forte FES 30-45P:
- Ергономічний інструмент для поперечного пиляння;
- Робота від мотора потужністю 3000 Вт;
- Повітряна система охолодження і автоматичне змащення ланцюга виключають перегрів пристрою;
- Захист від ненавмисного включення;
- Інерційний гальмо ланцюга;
- Обертання ланцюга досягає 14 м / сек;
- Просте обслуговування і тривалий період експлуатації.
Комплектація:
- Пильна шина;
- Ланцюг.
Купити електропилку Forte FES 30-45P можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари" за найкращою ціною. Здійснюємо доставку в найкоротші терміни по Києву і всій Україні.
| Потужність | 3000 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 8500 об/хв |
| Тип приводу | Електричний |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.16 л |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Тип пили | Електрична |
| Швидкість руху ланцюга | 14 м/с |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Електропила |
| Габарити (ДхШхВ) | 470x280x300 |
| Комплектація | Шина; Ланцюг |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 6 кг |
