0 грн.
Зробити замовлення| Потужність: | 2800 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.12 л |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Ланцюгова електропила є незамінним інструментом для проведення різної обробки деревини і пильних робіт. Пристрій Forte FES 28-40P значно скорочує час розпилу великих колод, заготівлі дров та інших робіт, де потрібна пиляння дерево матеріалів. Мотор потужністю 2800 Вт не виробляє шкідливих викидів, завдяки чому дана модель може застосовуватися в майстернях закритого типу. Роботу пристрій робить шиною довжиною 400 мм оснащеної ланцюгом з кроком 3/8 ", які передбачені в комплекті. Для ефективної роботи і тривалого збереження ресурсу інструменту важливо заправити масляний картер, який служить для автоматичного змащення ланцюга, щоб уникнути перегріву і передчасного зносу ріжучої частини.
Галузь застосування:
Електропила Forte FES 28-40P підходить для професійних і побутових робіт. Пристрій поєднує в собі потужні технічні характеристики і ергономічну конструкцію, що ідеально підходить для столярів, теслярів, а так само для роботи на будівельних майданчиках. Для максимальної безпеки користувача інструмент має блокування кнопки включення і інерційний гальмо ланцюга. Електропила виконана в закритому міцному корпусі з пластику з високою стійкістю до механічних і зовнішніх впливів.
Основні технічні особливості та переваги електропили Forte FES 28-40P:
- Універсальний інструмент для побутового та професійного користування;
- Однофазний двигун 2800 Вт;
- Висока швидкість обертання ланцюга з автоматичним мастилом;
- Блокування від випадкового включення;
- Миттєвий останов ланцюга;
- Економне споживання електроенергії;
- Компактне зберігання і зручність транспортування.
Комплектація:
- Пильна шина;
- Ланцюг.
Купити електропилку Forte FES 28-40P можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". У нас представлений широкий асортимент пильного інструменту різних класів за доступною ціною. Виконуємо доставку по Києву та Україні.
| Потужність | 2800 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 8500 об/хв |
| Тип приводу | Електричний |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.12 л |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Тип пили | Електрична |
| Швидкість руху ланцюга | 14 м/с |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Електропила |
| Габарити (ДхШхВ) | 470x280x300 мм |
| Комплектація | Шина; Ланцюг |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 9 кг |
