0 грн.
Зробити замовлення| Потужність: | 2600 Вт |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Гарантія: | 12 міс |
| Тип: | Електропила |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Одним з обов'язкових інструментів власника дачної ділянки або майстра деревообробної промисловості є електропила Forte FES 26-40. Дана модель відмінно підходить для виконання нескладних робіт по розпилюванню деревини. Пила виконана на базі електро двигуна потужністю 2600 Вт з поздовжнім розміщенням, завдяки чому інструментом легко маневрувати. Ергономічний корпус з міцного пластику має високу стійкість до механічних впливів і високих температур. Відсутність токсичний викидів дозволяє використовувати інструмент в закритих приміщеннях без шкоди для здоров'я.
Галузь застосування:
Електропила Forte FES 26-40 набула широкого застосування у побутовій та професійній галузі. Ручний інструмент підходить для столярних майстерень, обрізки дерев і чагарників на присадибних ділянок, заготівлі дров, а так само ремонтних робіт, що вимагають розпилу дерево матеріалів. Пристрій оснащений системою легкого запуску та захистом від випадкового включення для безпеки користувача. Інерційний гальмо ланцюга моментально зупиняє пилку в аварійній ситуації і запобігає травмуванню майстра.
Основні технічні особливості та переваги електропили Forte FES 26-40:
- Якісний інструмент для ефективних пильних робіт;
- Однофазний двигун потужністю 2600 Вт;
- Система легкого запуску;
- Блокування кнопки включення;
- Бічне натягування ланцюга;
- Ударостійкий корпус;
- Низький рівень шуму і вібрацій.
Наш інтернет-магазин "Промтовари" надає найвигідніші умови для покупки електропили Forte FES 26-40. Великий вибір надійного інструменту за кращими цінами і швидка доставка по території України Вас безумовно порадує.
| Потужність | 2600 Вт |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 400 мм |
| Швидкість руху ланцюга | 13.1 м/с |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Електропила |
| Габарити (ДхШхВ) | 470x280x300 |
| Комплектація | Шина; Ланцюг |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 6 кг |
