0 грн.
Зробити замовлення
| Потужність: | 2400 Вт |
| Напруга електричного двигуна: | 230 В |
| Особливості: | Праймер (Підкачування палива) |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Forte FES24-40 - електрична пила побутового класу, призначена для різання різних матеріалів. Дана модель відмінно підходить для догляду за садовим і присадибною ділянкою, заготівлі дров та інших завдань. Пристрій працює від мережі з напругою 220 В і оснащено двигуном потужністю Потужність 2400 Вт. Електропила має широкий переважний ряд. Серед особливостей даної моделі необхідно відзначити вдосконалену антивібраційну систему, що забезпечує додатковий комфорт оператора, а так само вбудований захист від випадкового включення, індикатор рівня масла, автоматичну змазку ланцюга і механічний гальмо. Максимальна швидкість обертання ланцюга становить 8500 обертів на хвилину, що забезпечує високу швидкість різу. При цьому, вага пристрою складає всього 6 кг, що не створює великих навантажень на руки оператора, дозволяючи проводити тривалі сеанси робіт.
| Потужність | 2400 Вт |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Оберти двигуна | 8500 об/хв |
| Тип приводу | Електричний |
| Особливості | Праймер (Підкачування палива) |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Тип пили | Електрична |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Електропила |
| Габарити (ДхШхВ) | 300х280х470 мм |
| Комплектація | Шина; Ланцюг; Ключ |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 6 кг |
