0 грн.
Зробити замовлення| Потужність, к.с.: | 3.9 к.с. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.26 л |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Оберти двигуна: | 3000 об/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Ланцюгова бензинова пила FORTE серії FGS59-18MG отримала широке застосування в галузях, де потрібно переробка деревини, обрізка дерев та ін. Інструмент професійного класу відрізняється високою якістю збірки і збільшеним моторесурсом. Потужний двигун (3.9 кінських сил) забезпечує високу швидкість обертання ланцюга для максимально якісного і швидкого різу. Функція легкого старту та підкачування палива праймером запускають інструмент всього одним рухом і не викликають труднощів навіть у початківця користувача. Роботу пристроєм можна проводити тривалий час, без побоювання перегріву. Модель оснащена системою повітряного охолодження, а корпус стартера виготовлений з магнієвого сплаву, що поліпшує розсіювання тепла і продовжує термін служби.
Корпус бензопили з міцного пластику гарантує надійний захист внутрішнього механізму від механічних пошкоджень і проникнення пилу. Ергономічний дизайн, компактна конструкція і легкий вага створюють особливий комфорт в роботі користувача.
Галузь застосування:
Бензопила ланцюгова FORTE FGS59-18MG стане незамінним інструментом як в побуті, так і на ремонтно-будівельному майданчику з метою розпилювання дерева і заготівлі дров у великій кількості. Надійне пристрій просте в експлуатації і дозволяє істотно заощадити час і зусилля при роботі з деревиною. Місткий паливний бак і економічне споживання палива забезпечують тривалу роботу інструменту без частих дозаправок. Для паливної суміші рекомендується використовувати бензин АІ-92 і моторне масло. Пристрій легко витримує інтенсивні навантаження показує якісний результат навіть при роботі з твердими деревними породами.
Основні технічні особливості та переваги бензопили FORTE FGS59-18MG:
- Високопродуктивний інструмент для роботи з деревом;
- Двигун 3.9 кінських сил бензинового типу;
- Легкий старт і праймер підкачки палива;
- Регульований масляний насос;
- Ланцюг змащується автоматично;
- Низький рівень вібрацій;
- Аварійний гальмо ланцюга;
- Тривалий ресурс роботи.
Комплектація:
- Пильна шина;
- Ланцюг;
- Ключ універсальний;
- Захисний чохол;
- Зубчастий упор;
- Бачок для приготування паливної суміші
Купити бензопилу ланцюгову FORTE FGS59-18MG можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Менеджер надасть відповідь на всі запитання по інструменту, а вартість і вигідну пропозицію для покупки Вас неодмінно порадує.
| Потужність, к.с. | 3.9 к.с. |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 59 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Кількість ланок | 76 |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензопила |
| Комплектація | Пильна шина; Пильний ланцюг; Ключ універсальний; Захисний чохол; Зубчастий упор; Бачок для приготування паливної суміші |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
