0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 2-тактний |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.260 л |
| Особливості: | Праймер (Підкачування палива) |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Ланцюгова бензопила FORTE FGS52-20 - відмінне поєднання потужності і продуктивності при малих габаритах і вазі. Бензопила потужністю 2500 Вт відмінно підходить для ремонтно-будівельних робіт по заготівлі дощок, бруса, а так само для роботи в столярних майстерень. Модель оснащена автоматичним масляним насосом, завдяки чому ланцюг автоматично змащується у всіх режимах роботи, а при роботі на холостому ходу значно заощаджує витрати масла. Особливістю інструменту є шина з відомою зірочкою, що практично виключає можливість закушування ланцюга і продовжує термін експлуатації інструменту. Паперовий повітряний фільтр забезпечує хорошу вентиляцію запобігаючи потрапляння пилу і тирси в двигун пристрою і не вимагає частого чищення в порівнянні з іншими моделями. Компактна конструкція і легкий вага інструменту дозволяють виконувати тривалі роботи з мінімальними фізичними зусиллями, а так само дозволяють легко транспортувати інструмент між об'єктами. Бензопила поставляється в комплекті з шиною довжиною 50 см і ланцюгом.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм двигуна | 52 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.550 л |
Характеристики бензопили
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.260 л |
| Особливості | Праймер (Підкачування палива) |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 500 мм |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Кількість ланок | 76 |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Тип пили | Бензинова |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензопила |
| Комплектація | Шина; Ланцюг |
| Вага | 5.6 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Бензопила ланцюгова FORTE FGS52-20
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
