0 грн.
Зробити замовлення| Потужність, к.с.: | 3.9 к.с. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.26 л |
| Призначення: | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Об'єм двигуна: | 59 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Заготівля дров на опалювальний сезон, а так само розпил великих колод в ручну вимагає великих фізичний зусиль, а спростити цю задачу дозволяє використання спеціального інструменту, одним з яких є бензопила ланцюгова FORTE FGS 59-18. Дана модель з бензиновим типом харчування підходить для експлуатації в абсолютно будь-яких умовах без прив'язки до джерела живлення і має збільшену продуктивністю, в порівнянні з електричним пристроями. Пила оснащена 2-тактним мотором об'ємом 59 см3 з повітряною системою охолодження для можливості тривалих робіт без перегріву. Запуск інструменту не викликає ускладнень навіть у холодну пору року, завдяки праймеру підкачки палива.
Конструкція пилки з міцного матеріалу має основну та додаткову рукоять із захисним кожухом для додаткової безпеки оператора, дозволяючи маневрувати інструментом в будь-якому напрямку для максимально якісного розрізу. Комплект поставки включає всі необхідні елементи і пристосування для роботи апарату.
Галузь застосування:
Бензопила ланцюгова FORTE FGS 59-18 може застосовуватися комунальними підприємствами для обрізки дерев, професійними майстрами для робіт на будівельних майданчиках і в майстернях і навіть для робіт на садових ділянках. Амортизуюча система практично не передає вібрацій, що істотно збільшує комфорт роботи, а функція миттєвого гальма запобігає удар і ненавмисне травмування користувача. В ході роботи ланцюг автоматично змащується, а регулювання масляного насоса дозволяє адаптуватися під особливості робочої поверхні і вибрати оптимальну подачу мастильного матеріалу.
Основні технічні особливості та переваги бензопили FORTE FGS 59-18:
- Якісне пристрій для розпилювання твердих деревних порід;
- 2-тактний мотор об'ємом 59 см3;
- Наявність праймера забезпечує підкачування палива для швидкого старту;
- Регульована подача масла для змащення ланцюга;
- Удосконалена антивібраційна система;
- Миттєвий гальмо запобігає "зворотний удар";
- Швидкий доступ до паперового фільтру для його заміни;
- Висока якість збірки.
Комплектація:
- Пильна шина;
- Ланцюг;
- Ключ універсальний;
- Захисний чохол;
- Зубчастий упор;
- Бачок для приготування паливної суміші
Купити бензопилу ланцюгову FORTE FGS 59-18 можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". У нас представлений великий вибір пильного інструменту, обладнання та аксесуарів відомих виробників. Здійснюємо доставку в найкоротші терміни по всій території України.
| Потужність, к.с. | 3.9 к.с. |
| Об'єм двигуна | 59 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Призначення | Для саду та городу; Для заготівлі дров; Для обрізки дерев |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Кількість ланок | 76 |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензопила |
| Комплектація | Пильна шина; Пильний ланцюг; Ключ універсальний; Захисний чохол; Зубчастий упор; Бачок для приготування паливної суміші |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
