0 грн.
Зробити замовлення| Потужність, к.с.: | 3.4 к.с. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга: | 0.26 л |
| Оберти двигуна: | 9000 об/хв |
| Об'єм двигуна: | 45 см3 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Бензопила FORTE FGS 45-18 MG відноситься до інструментів професійного класу і забезпечує високу продуктивність у виконанні пильних робіт. Завдяки бензиновому двигуну пристрій підходить для роботи в абсолютно будь-яких умовах, без прив'язки до джерела живлення (в порівнянні з електричними моделями). 2-тактний мотор потужністю 3.4 кінських сили забезпечує обертання ланцюга зі швидкістю до 9000 об / хв. Вентиляційна система сприяє якісному охолодженню двигуна і всього робочого механізму, дозволяючи довгий час працювати без перегріву. Ергономічний корпус із зручними ручками практично не передає вібрацій і комфорту для виконання робіт в будь-якій площині.
Галузь застосування:
Бензопила ланцюгова FORTE FGS 45-18 MG може використовуватися як в побуті, так і на ремонтно-будівельному майданчику з метою розпилу будь-яких деревних каркасів, заготовок і матеріалів. Витривалий інструмент відмінно справляється з щоденними важкими навантаженнями і має тривалий ресурс роботи завдяки якісним компонентам робочого механізма.Встроенние системи легкого запуску, а так само моментального аварійного гальма є невід'ємними перевагами даної моделі. Корпус апарату передбачає швидкий доступ до паперового фільтру для його заміни або очищення.
Основні технічні особливості та переваги бензопили FORTE FGS 45-18 MG:
- Автономне високопродуктивний пристрій для проведення пильних робіт;
- Бензиновий мотор потужністю 3.4 л.с.;
- Пильна шина довжиною 450 мм;
- Обертання ланцюга зі швидкістю до 9000 об / хв;
- Автоматична подача масла на ланцюг;
- Вбудовані системи Easy Start і Qiuck Stop;
- Швидкий доступ до повітряного фільтру;
- Якісна антивібраційна система.
Комплектація:
- Пильна шина;
- Ланцюг.
Купити бензопилу ланцюгову FORTE FGS 45-18 MG можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Краще цінова пропозиція, вигідні умови покупки і швидка доставка по всій території України Вас безумовно порадує.
| Потужність, к.с. | 3.4 к.с. |
| Оберти двигуна | 9000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 45 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325 |
| Кількість ланок | 72 |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Тип пили | Бензинова |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Бензопила |
| Комплектація | Пильная шина; Пильная цепь |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
