0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Застосування: | Для піскоструминної камери |
| Робочий тиск: | 6.2 Бар |
| Розмір сполучної різьби: | 1/4" |
| Робочий матеріал: | Метал; Іржа; Фарба |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
! Реальні фото та характеристики товару можуть відрізнятися.
Будь ласка, уточнюйте інформацію у менеджера!
Характеристики
Характеристики приладдя для пневмоінструменту
| Застосування | Для піскоструминної камери |
| Робочий тиск | 6.2 Бар |
| Розмір сполучної різьби | 1/4" |
| Робочий матеріал | Метал; Іржа; Фарба |
| Тип приладдя | Піскоструминний пістолет |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 300х260х100 мм |
| Комплектація | Насадка: 8 мм |
| Країна походження бренду | Польща |
| Вага | 0.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Піскоструминний пістолет TAGRED TA1347
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар