0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 2.2 к.с. |
| Оберти двигуна: | 7000 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Бензинова мотопомпа Honda WX 15 T E незамінна на дачній ділянці. Невелика вага 9.1 кг та розмір 355 х 275 х 375 мм не викличуть проблем у транспортуванні, а бензиновий двигун загального призначення Honda GXH50 об'ємом 49 см3 та потужністю 2,2 к.с. спеціально розроблений для тривалої безперебійної роботи у важких умовах.
Область застосування:
Мотопомпа Honda WX 15 T E не дивлячись на свою невелику вагу створює тиск 3,7 бар, що дозволяє використовувати її як обладнання для миття. В основному Honda WX15 використовується для побутових потреб, таких як відкачування води з колодязів, басейнів та водойм, спорожнення та заповнення ємностей (цистерн), а також у сільському господарстві для систем зрошення.
Особливості та переваги мотопомпи Honda WX 15 T E:
- Великий паливний бак сприяє тривалій автономній роботі;
- Легкий запуск завдяки системі декомпресії двигуна;
- Невелика вага для зручності користувача;
- Захист від зниження рівня масла.
Купити мотопомпу Honda WX 15 T E можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
.jpg)
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 2.2 к.с. |
| Оберти двигуна | 7000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GXH50T2 |
| Об'єм двигуна | 49 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.25 л |
| Об'єм паливного бака | 0.77 л |
| Тривалість автономної роботи | 0.54 год |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Витрата палива | 0,91 л/год |
| Діаметр патрубка | 40 мм |
| Допустимий діаметр часток | 5.7 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу |
| Продуктивність, л/хв | 280 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 16.8 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 37 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 355х275х375 мм |
| Комплектація | Перехідник шлангу та фільтр для води |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 9.1 кг |









