0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: Daishin
- Код товару: 75117-08
- Артикул: 2154535
- Наявність: Є в наявності
17 865 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 5.4 к.с |
| Оберти двигуна: | 4000 об/хв |
| Кількість циліндрів: | 1 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Мотопомпа для чистої води Daishin HARDGEAR HG170P 2154535
Основні відомості:
- Гарантія: 12 місяців- Модель двигуна: HG 170P
- Тип двигуна: 4-тактний
- Потужність: 5.4 к.с
- Виробник двигуна: Daishin
- Тип палива: Бензин
Характеристики:
- Комплектація: Набір інструментів, Фільтр - 1, Хомути - 2, Шлангові з'єднувачі - 3, Прокладки - 2- Вага: 27.5 кг
- Висота напору: 32 м
- Габарити (ДхШхВ): 550х390х450 мм
- Глибина всмоктування: 8 м
- Діаметр патрубка: 80 мм
- Оберти двигуна: 4000 об/хв
- Об'єм двигуна: 163 см3
- Об'єм масляного картера: 0.6 л
- Об'єм паливного бака: 3.6 л
- Продуктивність, л/хв: 1000 л/хв
- Витрата палива: 1.4 л/год
- Кількість циліндрів: 1
- Матеріал крильчатки: Чавун
- Продуктивність, м3/год: 60 м3/год
Сфера застосування:
- Для поливу: мотопомпа Daishin HARDGEAR HG170P забезпечить надійний і ефективний полив вашого саду або городу. Завдяки високому тиску і габаритам мотопомпи, ви зможете рівномірно розподілити воду по всій площі.- Для перекачування води: дозволяє ефективно перекачувати воду з різних джерел, таких як криниця або водойма, під час ремонтних або будівельних робіт.
Переваги і особливості:
- Потужний двигун: з потужністю 5.4 к.с і обертами 4000 об/хв, мотопомпа забезпечує високу продуктивність і ефективність роботи.- Висока продуктивність: з продуктивністю 1000 л/хв і витратою палива всього 1.4 л/год, мотопомпа має високу швидкість перекачування води.
- Надійність і довговічність: мотопомпа Daishin HARDGEAR HG170P виготовлена з якісних матеріалів, таких як чавунна крильчатка, що гарантує довговічність і надійність роботи.
- Зручність використання: комплектація мотопомпи включає набір інструментів і всі необхідні з'єднувачі, що робить використання простим і зручним.
Доставка по всій Україні
Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Ми доставимо вашу мотопомпу в найбільші міста України, такі як Київ, Харків, Одеса, Дніпро і Львів. Наша компанія має великий досвід у доставці товарів, і ми гарантуємо збереження і своєчасність доставки.Наш магазин надає широкий вибір якісних інструментів. Ви можете бути впевнені в якості продукції Daishin і придбати мотопомпу для чистої води Daishin HARDGEAR HG170P 2154535 за вигідною ціною.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 5.4 к.с |
| Оберти двигуна | 4000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | HG 170P |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Виробник двигуна | Daishin |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
Характеристики помпи
| Діаметр патрубка | 80 мм |
| Призначення | Для поливу; Для перекачування води |
| Продуктивність, л/хв | 1000 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 60 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 32 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 550х390х450 мм |
| Комплектація | Набір інструментів; Фільтр - 1; Хомута - 2; Шлангового з'єднувача - 3; Прокладки - 2 |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 27.5 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Мотопомпа для чистої води Daishin HARDGEAR HG170P 2154535
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар








