0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Бензинова мотопомпа Honda WT20XK4 DE - це одна з небагатьох потужних очисних насосних станцій, створених з метою перегонки неочищених рідинних сумішей, що містять у собі такі домішки, як щебінь, листя, пісок, а також мулисті рідини з крупинками досягають 24 мм в діаметрі. Технічні характеристики мотопомпи дозволяють швидко всмоктувати рідкий бруд із затоплених будинків, підвалів, кабельних траншей та різних резервуарів. Потужний двигун 4.89 кінських сил. (3.6 кВт) передбачає перекачування води зі швидкістю 700 л/хв.
Помпа WT20 запускається за допомогою ручного стартера. Чотирьохтактний двигун Honda GX 160, що має самозаливну систему, не вимагає спеціалізованого додаткового технічного обслуговування. Литий корпус насоса виготовлений із сталі. Вхідний та вихідний патрубки мають діаметр 50 мм, не тріскаються, захищені від корозії, сприяють забору води з глибини 8 м, поставляючи на висоту 26 м.
Область застосування:
Мотопомпа Honda WT20XK4 DE підходить для відкачування сильно забрудненої води з будівельних котлованів, кабельних траншей, підвалів. Пристрій ідеально для перекачування засміченої води, спеціально спроектований для транспортування великих об'ємів води, що містить велику кількість сміття. Після використання насос швидко та просто очистити - він легко відкривається з передньої сторони без будь-яких інструментів.
Особливості та переваги мотопомпи Honda WT20XK4 DE :
- Чавунні імпеллер та напрямна спіраль;
- Легкий запуск завдяки системі декомпресії двигуна;
- Корпус насоса надійно захищений металевою рамою;
- Автоматична система глушення двигуна запобігає його пошкодженню, якщо рівень моторного масла знизиться до неприпустимого значення;
- Знімна сервісна кришка, що забезпечує швидкий та простий доступ для перевірки стану та очищення насоса;
- Удосконалена антивібраційна система;
- Конічний імпелер, що забезпечує чудову подачу води за низького зносу компонентів і малої схильності до засмічення.
Купити мотопомпу Honda WT20XK4 DE можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
.jpg)
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX 160T2 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.58 л |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тривалість автономної роботи | 1.30 г |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30/SAE 10W-40 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 24 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу; Для відкачування стічних вод та каналізації |
| Продуктивність, л/хв | 700 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 42 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Брудна вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 26 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 620 х 460 х 465 мм |
| Комплектація | Інструкція; Патрубок всмоктувальний; Кріплення; Фільтр грубої очистки; Ключ свічковий |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 47 кг |









