0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 9.5 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Мотопомпа Daishin SWT-100RH призначена для використання дорожньо-комунальними службами, а також на будівельних об'єктах. Пристрій робить відкачування брудної води з котлованів і траншей, а також незамінно при паводках. Агрегат працює на бензиновому двигуні, що дозволяє використовувати його в польових умовах. 4-тактний бензиновий двигун Subaru EH360 має потужність 9.5 кінських сил і дозволяє відкачувати до 2000 літрів за хвилину брудної води. Запускається пристрій за допомогою ручного стартера та не потребує великих фізичних зусиль. Висока якість деталей та внутрішніх компонентів забезпечує тривалий термін експлуатації. Пристрій оснащений датчиком контролю рівня оливи і при критичному рівні агрегат автоматично відключається, запобігаючи передчасному зносу та перегріву двигуна. У комплекті до пристрою передбачені хомути та муфти для шлангів, а також сітчастий фільтр.
Область застосування:
Мотопомпа Daishin SWT-100RH може застосовуватися для відкачування побутових стоків, каналізації; осушення різних резервуарів, підвалів, штучних ставків; відкачування води з колодязя і таке інше. Застосовується для робіт на будівництві, під час прокладання трубопроводів, на шахтах, при роботі з сильно забрудненою водою з мулом та камінням. Оптимальна для оснащення комунальних служб та мобільних аварійних груп.
Основні переваги мотопомпи Daishin SWT-100RH:
- Повітряна система охолодження запобігає перегріву при тривалих інтенсивних навантаженнях, продовжуючи термін експлуатації;
- Відносно невелика вага, яка зручна для транспортування пристрою;
- Простота обслуговування – для чищення достатньо зняти 4 болти;
- Якісні матеріали, які продовжують термін служби мотопомпи.
Купити Мотопомпа Daishin SWT-100RH можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 9.5 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Subaru EH360 |
| Об'єм двигуна | 404 см3 |
| Об'єм масляного картера | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 6.8 л |
| Тривалість автономної роботи | 3 год |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Robin |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Допустимий діаметр часток | 31 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу; Для відкачування стічних вод та каналізації; Для буріння свердловин |
| Продуктивність, л/хв | 2000 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 120 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Брудна вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 23 м |
| Матеріал крильчатки | Високохромистий метал |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 730х484х635 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 71.5 кг |









