0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Мотопомпа SST-50HP дозволяє перекачувати слабозабруднену або чисту воду, що значно розширює сферу застосування. Пристрій часто використовується при гасінні пожеж, а також у сільському господарстві для поливу великих територій. Висота напору досягає 23 метрів, що дозволяє якісно обробити віддалені ділянки. Мотопомпа працює на бензиновому двигуні Honda GP160 потужністю 4.8 кінських сил і перекачує 700 літрів води за хвилину. Глибина всмоктування до 8 метрів забезпечує забір води з мінімальною кількістю піску, щебеню та інших дрібних частинок до 20 мм. Якісне вугільно-керамічне ущільнення забезпечує герметичність конструкції та не допускає протікання. Об'єм паливного бака становить 3.1 літрів. Вага мотопомпи складає всього 25 кг, завдяки чому пристрій легко транспортується. У комплекті передбачено фільтр грубої очистки та комплект фітингів.
Область застосування:
Мотопомпа Daishin SST-50HP може застосовуватися для відкачування побутових стоків, каналізації; осушення різних резервуарів, підвалів, штучних ставків; відкачування води з колодязя і таке інше.
Основні переваги мотопомпи Daishin SST-50HP:
- Повітряна система охолодження запобігає перегріву при тривалих інтенсивних навантаженнях, продовжуючи термін експлуатації;
- Відносно невелика вага, яка зручна для транспортування пристрою;
- Простота обслуговування – для чищення достатньо зняти 4 болти;
- Якісні матеріали, які продовжують термін служби мотопомпи.
Купити Мотопомпа Daishin SST-50HP можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4.8 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GP 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тривалість автономної роботи | 3 г |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 20 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу; Для відкачування стічних вод та каналізації |
| Продуктивність, л/хв | 700 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 42 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода; Напівбрудна вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 23 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 527х368х417 мм |
| Комплектація | Фільтр грубої очистки; Набір фітингів |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 25 кг |









